Egypt

Egypt, země pyramid, faraónů, písečných pláží, zlatavého slunce a pestrobarevného vodního světa.

Egypt

Fotky z hotelu

Egypt - Hurghada - hotel Aqua Blu a Albatros Resort

****

Oblíbený hotelový komplex v jižní části Hurghady, nacházející se 600 m od krásné písčité pláže (jezdí pravidelně minibus zdarma) a patří do známé sítě hotelů Albatros.

Poloha hotelu

Hotel se nachází cca 600 m od krásné písčité pláže. Pravidelně jezdí minibus, který Vás na pláž dopraví zdarma. Cesta pěšky vede přes protější hotelový komplex a trvá cca 10 minut.

Vybaven hotelu

Recepce, trezor na recepci (za poplatek), několik restaurací (hlavní, italská, čínská, na pláži), barů (vnitřní, u bazénu, na pláži), diskotéka, 4 venkovní bazény (jeden s umělými vlnami, jeden s mořskou vodou), dětský bazén, vnitřní vyhřívaný bazén, aquapark, fitness, tenisové kurty, stolní tenis, squash, minigolf, sauna, masáže, lehátka, slunečníky a ručníky u bazénů a na pláži zdarma, potápěčské centrum. Hotel se skládá z několika budov.

Ubytovn

800 komfortně vybavených pokojů se nachází v několika budovách, klimatizace, SAT/TV, minibar (za poplatek), koupelna se sociálním zařízením, balkon nebo terasa.

Stravovn

Strava formou bufetu a lehké občerstvení během dne ve formě sendvičů, koláčků, sladkostí, zmrzliny a popcornu pro děti v čase 12.00–20.00 hod., místní alkoholické a nealkoholické nápoje 10.00–24.00 hod.

Pl

600 m od písčité pláže. Lehátka zdarma, ale je potřeba vyrazit včas, aby na Vás nějaká zbyla.

Dal informace k hotelu

Pro děti: aquapark, dětský bazén, miniklub, dětské hřiště.

Pro přidání nového komentáře se musíte nejprve přihlásit. Registrace, přihlášení.

    26.1.2010 22:47
Pláž je asi 10 minut cesty od hotelu, přes silnici. Na pláži je podle mě trochu menší počet lehátek, než pro hotely, které jsou přímo u pláže. Při odpočinku na pláži se nemusíte na oběd vracet 10min do hotelu, ale můžete využít restauraci přímo u pláže. "Místní alkohol" není moc dobrý, pokud rádi pijete, doporučuji přivést si vlastní. Celý hotel je kuřácký, na recepci u bazénu v barech i na pokoji můžete kouřit (vyjímkou jsou jen restaurace). Bazénů je dostatek. Restaurací také, jídlo je ale vesměs ve všech podobné. Pokoje mají vlastní klimošku i lednici. U bazénů je relativně dost lehátek, pokud si chcete vybrat dobré místo je lepší si přivstat (např na 8 hodinu a na lehátka si hodit ručníky), na pláži je mimochodem boj o lehátka mnohem horší. V hotelu je minigolf, velké šachy, tenis, ping pong a kulečník.

TOPlist