Egypt

Egypt, země pyramid, faraónů, písečných pláží, zlatavého slunce a pestrobarevného vodního světa.

Egypt

Hurghada

Egypt - Hurghada

Hurghada je velice oblíbeným cílem tisíců návštěvníků po celý rok, jelikož jsou zde velice příznivé klimatické podmínky nejen pro odpočinek na krásných plážích a koupání v křišťálovém moři, ale i pro možnost poznání zdejšího jedinečného podmořského světa. Hostům, kteří neholdují potápění, se nabízí možnost poznat fascinující svět pod vodou díky ponorce. Vzácné ryby překrásných barev a jedinečné korály přivádějí milovníky podmořské fauny do docela jiného světa.

Letovisko Hurghada je rozloženo podél pobřeží v délce více než 15 km a neustále se rozšiřuje směrem k jihu. Ve vlastním centru města máte možnost navštívit typické arabské tržiště, nakoupit si různé suvenýry a zboží v pouličních krámcích či posedět v některé ze zdejších originálních čajoven. Nejlepším časem pro toulky na tržišti a pro posezení u vodní dýmky jsou večerní hodiny, kdy se pláže vyprázdní a centrum Hurghady naopak ožívá. Pro sportovce se přímo v hotelových areálech nabízí možnost pronájmu vybavení pro potápění nebo můžete relaxovat při aktivitách jako tenis, squash, windsurfing a další.

Egypt - Hurghada - Hotely

Egypt - Hurghada - vlety

Pro přidání nového komentáře se musíte nejprve přihlásit. Registrace, přihlášení.

    26.1.2010 22:47
Pláž je asi 10 minut cesty od hotelu, přes silnici. Na pláži je podle mě trochu menší počet lehátek, než pro hotely, které jsou přímo u pláže. Při odpočinku na pláži se nemusíte na oběd vracet 10min do hotelu, ale můžete využít restauraci přímo u pláže. "Místní alkohol" není moc dobrý, pokud rádi pijete, doporučuji přivést si vlastní. Celý hotel je kuřácký, na recepci u bazénu v barech i na pokoji můžete kouřit (vyjímkou jsou jen restaurace). Bazénů je dostatek. Restaurací také, jídlo je ale vesměs ve všech podobné. Pokoje mají vlastní klimošku i lednici. U bazénů je relativně dost lehátek, pokud si chcete vybrat dobré místo je lepší si přivstat (např na 8 hodinu a na lehátka si hodit ručníky), na pláži je mimochodem boj o lehátka mnohem horší. V hotelu je minigolf, velké šachy, tenis, ping pong a kulečník.

TOPlist