Egypt

Egypt, země pyramid, faraónů, písečných pláží, zlatavého slunce a pestrobarevného vodního světa.

Egypt

Egypt - Marsa Alam - hotel Brayka Bay

****

Středisko Brayka Bay je to právé místo pro milovníky pohodové dovolené, kteří rádí relaxují. Brayka Bay nabízí mimo jiné i skvělé podmínky pro šnorchlování a potápění.

Poloha hotelu

Brayka Bay je jeden z nejluxusnějších hotelů Marsa Alam, leží u přírodní písčité laguny, přímo na 1 km dlouhé pláži, pár desítek kilometrů od letiště v Marsa Alam.

Vybaven hotelu

Recepce, 3 restaurace (hlavní, italská, mezinárodní), 4 bary, 3 bazény, dětský bazén, fitness, tenisové kurty, stolní tenis, biliár, internetová kavárna, jacuzzi, lázně, masáže, minimarket, lehátka, slunečníky a ručníky u bazénu i na pláži zdarma.

Ubytovn

V Brayka Bay se nachází téměř 500 stylově zařízených pokojů v krásně zahradě. Klimatizace, SAT/TV, minibar (za poplatek), trezor, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa.

Stravovn

Plná penze formou bufetu a lehké občerstvení během dne formou sendvičů, koláčků, sladkostí, těstovin, pizzy, místní alkoholické a nealkoholické nápoje 10.00 – 24.00 hod. All inclusive zahrnuje také fitness, tenis, jacuzzi.

Pl

Pláž u Brayka Bay je písčitá s pozvolným vstupem do moře. Kvůli korálovým útesům, které se zde nachází, doporučujeme obuv do vody.

Pro přidání nového komentáře se musíte nejprve přihlásit. Registrace, přihlášení.

TOPlist