Egypt

Egypt, země pyramid, faraónů, písečných pláží, zlatavého slunce a pestrobarevného vodního světa.

Egypt

Egypt - Sharm El Sheikh - hotel Aqua Blu Aqua Park Resort

****

Aqua Blu Aqua Park Resort je vhodný především pro rodiny s dětmi všech věkových skupin, úžasný aquapark nabízí možnost "vyblbnout se" a to netýká jen dětí!

Poloha hotelu

Aqua Blu Aqua Park Resort leží ccs 20 kilometrů od letiště v Sharm El Sheikhu, uprostřed laguny s promenádou, kde naleznete mnoho různých obchodů.

Vybaven hotelu

V Aqua Blu Aqua Park Resortu naleznete recepci, směnárnu, 9 bazénů, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma, již zmiňovaný obrovský aquapark, 4 restaurace nabízející různé druhy kuchyní, množství barů včetně baru na pláži, 2 tenisové kurty, rafting, volejbalové a basketbalové hřiště, fitness, masáže, minigolf, šlapadla u laguny, biliár, venkovní divadlo.

Ubytovn

Aqua Blu Aqua Park Resort nabízí skoro 300 útulných pokojů, které se nacházejí v hlavní budově nebo bungalovech. Pokoje jsou vybaveny je klimatizací, SAT/TV, minibarem (za poplatek), trezorem, koupelnou se sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, s balkonem nebo terasou.

Stravovn

All inclusive formou bufetu, lehké občerstvení během dne formou sendvičů, koláčků, sladkostí, zmrzlina pro děti 12.00–18.00 hod., místní alkoholické a nealkoholické nápoje 10.00–24.00 hod.,

Pl

Aqua Blu Aqua Park Resort se nachází 700 metrů od dlouhé písčité pláže. Dopravu na pláž zajišťuje bezplatný autobus.

Pro přidání nového komentáře se musíte nejprve přihlásit. Registrace, přihlášení.

TOPlist