Egypt

Egypt, země pyramid, faraónů, písečných pláží, zlatavého slunce a pestrobarevného vodního světa.

Egypt

Egypt - Sharm El Sheikh - hotel Baron Palms Resort

*****

Hotel Baron Palms Resort je zárukou kvality a luxusu, na své si zde přijdou jak rodiny s dětmi, sportovci, i náročnější klienti.

Poloha hotelu

Hotel Baron Palms Resort se nachází 15 kilometrů od centra Neama Bay a jen pár kilometrů od letiště v Sharm El Sheikhu. Hotelový komplex se nachází několika metrovou cestu napláž lemují obchody a restaurace.

Vybaven hotelu

V Baron Palms Resort naleznete recepci, směnárnu, 8 restaurací, 6 barů, obchody, 2 bazény s vodopády - 1 z nich v zimě vyhřívaný, tenisové kurty, fitness, jacuzzi, biliár, plážový volejbal a fotbal, lehátka, slunečníky a ručníky na pláži i u bazénu zdarma.

Ubytovn

Baron Palms Resort je 230 luxusně zařízených pokojů s klimatizací, SAT/TV, trezorem, minibarem (za poplatek), koupelnou se sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, s balkonem nebo terasou. K dispozici jsou pokoje deluxe s výhledem na bazén – za příplatek a na vyžádání.

Stravovn

Baron Palms Resort nabízí all inclusive formou bufetu a lehké občerstvení během dne formou lehkého jídla, sendvičů, koláčků, sladkostí, místní alkoholické a nealkoholické nápoje 10.00 – 24.00 hod.

Pl

Pláž u hotelu Baron Palms Resort je písčitá, vhodná pro šnorchlování.

Pro přidání nového komentáře se musíte nejprve přihlásit. Registrace, přihlášení.

TOPlist