Egypt

Egypt, země pyramid, faraónů, písečných pláží, zlatavého slunce a pestrobarevného vodního světa.

Egypt

Egypt - Sharm El Sheikh - hotel Hauza Beach Resort

****

Hotel Hauza Beach Resort je vhodný především pro rodiny s dětmi, tento resort nabízí klientům nejen aquapark ale i mini ZOO, ne své si v Hauza Beach Resort přijdou také milovnící šnorchlování.

Poloha hotelu

Hauza Beach Resort se nachází přímo na písčité pláži, jen pár kilometrů od letiště v Sharm El Sheikhu.

Vybaven hotelu

V Hauza Beach Resortu naleznete recepci, směnárnu, několik restaurací, bazén, dětský bazén s aquaparkem, 2 bary, amfiteátr, diskotéka, lehátka, slunečníky a ručníky u bazénu a na pláži zdarma. Součástí hotelu jsou obchody, butiky a potápěčské centrum. Tenis, velké venkovní šachy.

Ubytovn

Hauza Beach Resort poskytuje útulné pokoje, které jsou rozmístěny v menších budovách v zahradě. Součástí pokoje je klimatizace, SAT/TV, minibar (za poplatek), koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa.

Stravovn

Hauza Beach Resort nabízí all inclusive formou bufetu a lehké občerstvení během dne formou sendvičů, koláčků, sladkostí, indická a rybí restaurace, místní alkoholické a nealkoholické nápoje 10.00 – 24.00 hod.

Pl

Písčitá pláž se nachází v blízkosti korálového útesů, pro děti doporučujeme boty do vody. Na pláží se nachází molo pro snadný vstup do moře.

Pro přidání nového komentáře se musíte nejprve přihlásit. Registrace, přihlášení.

TOPlist