Egypt

Egypt, země pyramid, faraónů, písečných pláží, zlatavého slunce a pestrobarevného vodního světa.

Egypt

Egypt - Sharm El Sheikh - hotel Hotel Baron Resort

*****

Hotel Baron Resort je luxusní komplex přímo na pláží. Baron Resort získal mnoho ocenění za kvalitu poskytovaných služeb. Baron Resort nabízí Ultra Premiere all inclusive pro zajištění bezstarostné dovolené.

Poloha hotelu

Hotel Baron Resort najdete 15 km od centra centra Neama Bay a jen pár kilometrů od letiště v Sharm El Sheikhu.

Vybaven hotelu

V Baron Resortu naleznete recepci, směnárnu, 9 restaurací a 5 barů, 2 bazény - 1 v zimě vyhřívaný, vnitřní vyhřívaný bazén, mnoho obchodů, 2 tenisové kurty, plážový volejbal, stolní tenis, šachy, fitness, parní lázeň, potápěčské centrum, animační programy, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma. Denně zdarma pravidelná doprava do centra Neama Bay.

Ubytovn

Baron Resort nabízí 360 luxusně vybavených a prostorných pokojů s klimatizací, SAT/TV, menší lednicí, trezorem, koupelnou se sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, s balkonem nebo terasou. K dispozici jsou pokoje deluxe s výhledem na moře – na vyžádání a za příplatek.

Stravovn

Ultra Premiere all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu v restauraci Sinai, pozdní kontinentální snídaně v restauraci u bazénu, lehké občerstvení, sendviče během dne v restauraci u bazénu a v Palm Beach restauraci 12.00–17.00 hod., zmrzlina 12.00–17.00 hod., odpolední káva/čaj a zákusek, koláčky apod. 16.00–18.00 hod., noční snack v Khan El Khalili Café 23.30–00.30 hod., místní alkoholické a nealkoholické nápoje v barech 10.00–24.00 hod. – servírované do sklenic, vybrané druhy dovozového alkoholu 10.00 – 02.00 hod. v Panorama Lounge baru a 22.00–02.00 hod. v Now and Zen Disco baru, minibar – 1× Cola, 2x dietní Cola, 1× Sprite, 1× tonic, 1× malá minerální voda, 1× perlivá voda, 1× pomerančový džus, 2× pivo/minibar a pobyt, koš s ovocem a sladkostmi/pobyt, kulečník, stolní tenis, plážové osušky, denní i večerní animační programy, lekce arabštiny, vaření a břišních tanců, hlídání dětí 4–12 let 10.00–17.00 hod., tenis včetně nočního osvětlení tenis. kurtu, vodní gymnastika, aerobik, pláž. volejbal, 30 min. protistresové masáže/os. a pobyt, ukázka potápění/1× os. a pobyt, 1× jízda na banánu nebo jízda lodí s proskleným dnem/os. a pobyt, 1× kadeřník/os. a pobyt, šipky, stolní tenis 12.00–23.00 hod., pára, 24 hod. připojení WiFi v lobby, speciální galavečeře 19.00–23.00 hod./1× týden, večeře v a´la carte restauracích po předchozí rezervaci na recepci – italské (večeře při svíčkách), egyptské a indické – 1× za pobyt, 20% sleva na pokojový servis, volný vstup do Hard Rock Café po půlnoci. All inclusive nezahrnuje - vodní dýmku, lázně a procedúry v salónu krásy, lékařské služby, obchody, konferenční služby, potápění, výlety a balené nápoje.

Pl

Baron Resort se nachází přímo u nádherné písčité pláže s korálovým útesem. Pro vstup do vody je zde k dispozici molo.

Pro přidání nového komentáře se musíte nejprve přihlásit. Registrace, přihlášení.

TOPlist