Egypt

Egypt, země pyramid, faraónů, písečných pláží, zlatavého slunce a pestrobarevného vodního světa.

Egypt

Fotky z hotelu

Egypt - Sharm El Sheikh - hotel Hotel Grand Plaza

*****

Velmi luxusní hotel, který ocení rodiny s dětmi, příznivci šnorchlování a potápění, ale i milovníci romantiky, které potěší krásné zahrady.

Poloha hotelu

Hotel se nachází v chráněné oblasti národního parku v krásné zelené zahradě, 8 km od letiště v Sharm El Sheikhu.

Vybaven hotelu

Hotel disponuje recepcí, směnárnou, dvěmi hlavními restauracemi. Dále je zde italská, orientální a rybí restaurace, orientální kavárna, 2 bary u bazénu, lobby bar, diskotéka pod otevřeným nebem, internetová kavárna, 3 bazény, dětský bazén, bazén formou líné řeky, bilár, stolní tenis, tenis, fitness, lázně, sauna, parní lázeň, venkovní a vnitřní jacuzzi, lékárna, banka, obchodní arkáda, animace, kyvadlová doprava do Neama Bay (za poplatek), potápěčské centrum, vodní sporty, slunečníky, lehátka a ručníky u bazénu a na pláži zdarma.

Ubytovn

Hotel má celkově 547 pokojů, klimatizace, SAT/TV, minibar, souprava k přípravě kávy a čaje, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa.

Stravovn

Plná penze formou bufetu, lehké občerstvení během dne formou sendvičů, hamburgrů a sladkostí. Neomezená konzumce nealkoholických a místních alkoholických nápojů. Víno k dostání pouze u oběda a večeře.

Pl

Hotel se nachází přímo u písčité pláže nedaleko korálového útesu.

Pro přidání nového komentáře se musíte nejprve přihlásit. Registrace, přihlášení.

TOPlist