Egypt

Egypt, země pyramid, faraónů, písečných pláží, zlatavého slunce a pestrobarevného vodního světa.

Egypt

Egypt - Taba - hotel Radisson SAS Resort

*****

Radisson SAS Resort je hotel s vynikající kvalitou ubytování a veškerých služeb, Radisson SAS Resort je vhodný i pro náročné klienty.

Poloha hotelu

Radisson SAS Resort se nachází na jihu Taby, 45 kilometrů od letiště na dlouhé písčité pláži. Vstup do moře je přes molo.

Vybaven hotelu

V Radisson SAS Resortu naleznete recepci, směnárnu, 4 restaurace (hlavní, italská, orientální, se specialitami na grilu), 4 bary, 2 bazény (v zimních měsících vyhřívané), dětský bazén, fitness, saunu, masáže, jacuzzi, parní lázeň, tenisové kurty, stolní tenis, šipky, badminton, lehátka, slunečníky a ručníky na pláži i u bazénu zdarma.

Ubytovn

Radisson SAS Resort nabízí kolem 300 vkusně zařízených pokojů s klimatizací, SAT/TV, trezor, minibar (za poplatek), koupelnu se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasu. Pokoje s výhledem na moře a pok. Marine Club u moře na vyžádání a za příplatek.

Stravovn

Radisson SAS Resort nabízí plnou penzi formou bufetu, lehké občerstvení během dne formou lehkého jídla, sendvičů, zákusků a sladkostí, místní alkoholické a nealkoholické nápoje 10.00 – 23.00 hod., fitness, tenis, stolní tenis, šipky.

Pl

Radisson SAS Resort je přímo u písčité pláže s množstvím korálů.

Pro přidání nového komentáře se musíte nejprve přihlásit. Registrace, přihlášení.

TOPlist